Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: dream toys

Menzstuff Pawn Probe Red to doskonały korek analny dla tych miłośników stymulacji, którzy cenią sobie unikalne i wyjątkowe produkty!

Niepowtarzalny kształt korka analnego Menzstuff Pawn Probe Red to wielka szansa na poznanie zupełnie nowych poziomów rozkoszy. I, co najpiękniejsze, niezależnie od płci – ten znakomity produkt w pełni usatysfakcjonuje nie tylko kobiety, lecz także mężczyzn.

Okolice analne są często wybitnie niedocenianą strefą erogenną, a ci, którzy decydują się na jej wykorzystanie, bardzo szybko przestają wyobrażać sobie swoje życie seksualne bez tego typu pieszczot. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że w ten sposób można sobie zagwarantować naprawdę niespotykane wcześniej doznania.

Jak to możliwe, że korek analny Menzstuff Pawn Probe Red zadowoli oboje partnerów? To bardzo proste – kobiecy odbyt to niezwykle czuła na pieszczoty strefa erogenna, natomiast faceci najprzyjemniejsze orgazmy osiągają poprzez stymulację prostaty, co umożliwia ten doskonały gadżet erotyczny.

Dlatego właśnie nie mają znaczenia Twoje preferencje, gdyż korek analny to szansa na niezwykłe przeżycia zarówno w przypadku fanów indywidualnych, samotnych uniesień, jak i miłośników wspólnych igraszek we dwoje.

Niezależnie od wszystkiego, korek analny Menzstuff Pawn Probe Red to po prostu znakomitej jakości gadżet erotyczny, który może zapobiec rutynie, kapitalnie urozmaicić życie seksualne i doprowadzić każdego do orgazmu o niespotykanej dotychczas sile.

Korek analny Menzstuff Pawn Probe Red, jak wiele gadżetów erotycznych oferowanych przez renomowanych producentów, został wykonany z bardzo przyjemnego w dotyku materiału PVC.

Absolutnie wyjątkowy kształt tej zatyczki analnej to szansa na penetrację odbytu, jakiej nie może zapewnić Ci żaden inny produkt tego typu!

Całkowita długość ognistoczerwonego korka analnego Menzstuff Pawn Probe Red to 15 cm, a u jego podstawy znajduje się bardzo wygodna podstawka, dzięki której z łatwością można ulokować gadżet na płaskiej powierzchni i zagwarantować sobie niebywale zmysłowe chwile.


Odpowiedni lubrykant na bazie wody umożliwi Państwu niezwykle komfortową stymulację – w naszej ofercie znajdą Państwo wiele doskonałych preparatów tego typu.