Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: ns toys

Orbite Small Pink to fantastyczny korek analny, który doprowadzi do niezwykłej ekstazy wszystkich początkujących miłośników stymulacji odbytu!

Korek analny Orbite Small Pink to wspaniały produkt, wyróżniający się przede wszystkim wyjątkowym kształtem, który zagwarantuje Ci nieznane dotychczas doznania. Wysoka jakość wykonania oraz fakt, że z jego właściwości z ogromną przyjemnością mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, czyni z niego niemal obowiązkowy element wyposażenia każdej sypialni.

Nieprawdopodobnie zmysłowy róż korka analnego Orbite Small Pink z pewnością doskonale wkomponuje się w krajobraz Waszej sypialni, niosąc wiele radości przedstawicielom obojga płci!

Zdarza się bowiem, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z właściwości unisex korka analnego Orbite Small Pink.

 • Kobiety błyskawicznie zakochują się w subtelnej stymulacji odbytu i szybko przestają wyobrażać sobie własne życie seksualne bez udziału tego rodzaju pieszczot!
 • Mężczyźni ubóstwiają takie igraszki – należy wziąć pod uwagę, że faceci najsilniejsze i najbardziej niezapomniane orgazmy osiągają właśnie dzięki stymulacji prostaty, więc jeśli marzą Ci się najintensywniejsze szczytowania w życiu, nie powinieneś zastanawiać się ani chwili!


Korek analny Orbite Small Pink jest zatem nie tylko doskonałym kompanem podczas indywidualnych uniesień, lecz również fantastycznym towarzyszem w trakcie wspólnych pieszczot we dwoje, niezależnie od płci partnerów.

Całkowita długość korka analnego Orbite Small Pink to 4.5 cm, wykonano go natomiast z materiału TPE. Zalecamy dobór odpowiedniego lubrykanta na bazie wody, który nie tylko będzie stuprocentowo bezpieczny dla gadżetu oraz organizmu, ale również pozwoli zagwarantować sobie właściwy komfort użytkowania.

 • dlugosc: 

  45

 • dlugosc_calkowita: 

  45

 • kolor: 

  Pink

 • material: 

  TPE

 • produkcja: 

  Chiny