Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: nmc

Butt Hungry 5 Silicon Anal Tool Lavende to korek analny, który gwarantuje niezwykle intensywną stymulację!

Korek analny Butt Hungry 5 Silicon Anal Tool Lavende to perspektywa wyjątkowo przyjemnej penetracji, przede wszystkim ze względu na unikalny kształt gadżetu. Produkt ten jest optymalnych rozmiarów również dla nowicjuszy, którzy dopiero wkraczają w świat tych niezapomnianych uniesień.

Tego typu gadżety erotyczne są produktami unisex, czyli z podobnie kapitalnym skutkiem mogą z nich korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dzięki temu, nadaje się on nie tylko do indywidualnych podróży w świat niewyobrażalnej ekstazy, ale może zintensyfikować życie seksualne również w przypadku par! Jeśli marzy Wam się bardziej zmysłowa i namiętna gra wstępna, Butt Hungry 5 Silicon Anal Tool Lavende to świetne rozwiązanie.

Zdarza się, że kobiety nie zawsze chcą dać się namówić na seks analny, jednak te, które już się na niego decydują, nie żałują swojego wyboru. Tego typu penetracja jest bowiem niebywale przyjemna i może doprowadzić kobiece ciało do szczytowania nie z tej Ziemi.

Mężczyźni zaś najsilniejsze i najbardziej intensywne orgazmy osiągają właśnie podczas takich pieszczot – stymulacja prostaty potęguje moment szczytowania i sprawia, że faceci nie wyobrażają sobie sypialnianych igraszek bez korka analnego Butt Hungry 5 Silicon Anal Tool Lavende.

Korek analny Butt Hungry 5 Silicon Anal Tool Lavende został wyprodukowany z materiału, którego wyróżnia przyjemna w dotyku struktura. Do jego eksploatacji polecamy użycie lubrykanta na bazie wody, co nie tylko pozwoli odpowiednio zadbać o produkt, ale również zagwarantuje doskonały komfort.

Długość fioletowego Butt Hungry 5 Silicon Anal Tool Lavende to 12.7 cm.

 • dlugosc: 

  127

 • dlugosc_calkowita: 

  127

 • kolor: 

  Purple

 • material: 

  Silicone

 • produkcja: 

  Chiny