Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: dream toys

Good Vibes Finger Sleeve Anal Probe to niewielki korek analny z uchwytem na palec, który może znacznie pomóc w osiągnięciu niewiarygodnie intensywnych orgazmów!

Do dziś zdarza się, że niektórzy ludzie bardzo sceptycznie podchodzą do stymulacji okolic odbytu. A jest to duży błąd, gdyż są to niezwykle wrażliwe strefy erogenne, które niewątpliwie warto wykorzystać podczas miłosnych uniesień. Good Vibes Finger Sleeve Anal Probe to niewielkich rozmiarów korek analny, który może znacznie spotęgować moment szczytowania.

Produkty służące stymulacji analnej doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Oczywiście, faceci często bronią się rękami i nogami przed tego rodzaju pieszczotami, jednak tylko do pierwszego razu. Później, zachwyceni stymulacją prostaty i niebywale intensywnymi orgazmami, nie mogą przestać korzystać z tych unikalnych produktów.

Uchwyt na palec pozwala na rewelacyjną kontrolę nad stymulacją. Igraszki przy pomocy korka analnego mogą być jeszcze bardziej przyjemne, kiedy dołączy się do zabawy między innymi ruch obrotowy. Dzięki temu pierścieniowi, korek można znacznie łatwiej zaaplikować oraz wyjąć.

Good Vibes Finger Sleeve Anal Probe to korek analny, który sprawdzi się nie tylko podczas miłosnych uniesień we dwoje, ale również podczas samotnych, indywidualnych podróży poza granice znanej nam dotychczas rozkoszy. Masturbacja przy użyciu korka analnego Good Vibes Finger Sleeve Anal Probe może dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Sugeruje się używać odpowiedniego lubrykanta, dzięki któremu aplikacja będzie komfortowa i sprawna, a stymulacja – znacznie bardziej intensywna!

Długość: 5.5 cm

 • dlugosc: 

  60

 • dlugosc_calkowita: 

  60

 • kolor: 

  Grey

 • material: 

  TPR

 • produkcja: 

  Chiny