Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: ns toys

Orbite Small Clear to wyjątkowy korek analny, który wprowadzi Cię w świat najprawdziwszej, seksualnej ekstazy!

Korek analny Orbite Small Clear to fantastyczny, przeźroczysty gadżet erotyczny wysokiej klasy. O jego wyjątkowości świadczy choćby uniwersalność zastosowania, gdyż umożliwia on osiąganie nieprawdopodobnych orgazmów zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jego właściwości o charakterze unisex to gwarancja nieprawdopodobnej przyjemności nie tylko podczas indywidualnych podróży w świat nieopisanej rozkoszy, ale również w trakcie wspólnych zabaw we dwoje – Wasza gra wstępna nie była jeszcze aż tak intensywna!

Stosunkowo subtelny rozmiar korka analnego Orbite Small Clear czyni z niego fenomenalny produkt dla nowicjuszy, dopiero rozpoczynających unikalną przygodę ze światem analnych uniesień. Wystarczy dobrać odpowiedni lubrykant na bazie wody, a inicjacja i początki stymulacji odbytu mogą być szalenie komfortowe i przyjemne.

O charakterze unisex korka analnego Orbite Small Clear świadczy również neutralny, przeźroczysty kolor, pasujący do każdej sypialni.

Dzięki temu, korek analny Orbite Small Clear może pełnić rolę wyjątkowego urozmaicenia, potęgującego atmosferę namiętności oraz pożądania w Waszym łóżku. Faceci po prostu ubóstwiają tego typu igraszki, bowiem stymulacja prostaty umożliwia im osiąganie najmocniejszych i najbardziej niezapomnianych orgazmów w życiu!

Jeśli kiedykolwiek marzyła się Wam nowa przygoda, która nie będzie mieć końca i bez której nie będziecie w stanie wyobrazić sobie Waszego życia seksualnego, korek analny Orbite Small Clear to 4.5 cm czystej, niczym niezmąconej rozkoszy!

 • dlugosc: 

  45

 • dlugosc_calkowita: 

  45

 • kolor: 

  Clear

 • material: 

  TPE

 • produkcja: 

  Chiny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...