Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN

Menzstuff Bulbed Invader Red – znakomity korek analny o wyjątkowym kształcie, który pozwoli Ci uzyskać niebywale intensywną stymulację odbytu!

Stymulacja okolic analnych to jeden z najpiękniejszych sposobów na urozmaicenie swojego życia seksualnego, a co najistotniejsze – sprawdza się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Menzstuff Bulbed Invader Red to produkt unisex, który fantastycznie wpłynie na życie seksualne miłośników analnych uniesień obojga płci.

Dzięki tak wspaniałym właściwościom, Menzstuff Bulbed Invader Red to gadżet erotyczny, który nie tylko kapitalnie zintensyfikuje samotne doznania, ale również wzbogaci grę wstępną, czyniąc wspólne igraszki absolutnie niepowtarzalnymi.

Menzstuff Bulbed Invader Red to korek analny, który umożliwia poznanie zupełnie nowej jakości orgazmu zarówno podczas masturbacji, jak i w trakcie wzajemnych pieszczot!

Korek analny Menzstuff Bulbed Invader Red wyprodukowano z materiału silikonowego, do którego zalecamy dobór odpowiedniego lubrykanta na bazie wody – taki preparat to szansa na uzyskanie idealnego komfortu, znacznie uprzyjemniającego zabawę!

Menzstuff Bulbed Invader Red to korek analny w kolorze płomiennej, namiętnej czerwieni, która pozwoli Wam rozpalić zmysły i podnieść temperaturę w sypialni!

Rozmiar korka analnego Menzstuff Bulbed Invader Red to 14 cm, a jego wyjątkowy kształt to szansa na niepowtarzalne doznania. Ten wspaniały gadżet erotyczny składa się z czterech osobnych kulek analnych, co pozwala na systematyczną intensyfikację odczuwanej przyjemności.

 • dlugosc: 

  105

 • dlugosc_calkowita: 

  105

 • kolor: 

  Red

 • material: 

  Silicone

 • produkcja: 

  Chiny