Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Tano 2 to nowa, udoskonalona wersja jednego z najbardziej klasycznych produktów z oferty PICOBONG. To wibrujący korek analny, przeznaczony przede wszystkim dla mężczyzn, służący wykonywaniu precyzyjnego i niezwykle przyjemnego masażu prostaty. Prostata to gruczoł, który jest również nazywany "męskim punktem G", ponieważ jej stymulacja wiąże się z oszałamiającymi i niemożliwymi do osiągnięcia w inny sposób orgazmami. Tano 2 wyposażony został w silnik wibracyjny o dwukrotnie większej mocy od swojego poprzednika.

 

Tano 2 jest bezpieczny i niezwykle prosty w użytkowaniu. Dzięki niewielkiemu otworowi na palec u podstawy stymulacja prostaty jest łatwa i komfortowa. Sterowanie wibracjami odbywa się przy pomocy dwóch przycisków. Dzięki oszałamiającej liczbie aż dwunastu programów pracy, Tano 2 pozostawia daleko w tyle podobne produkty w tym samym przedziale cenowym.

 

Ze względu na obecność silikonu zaleca się używanie produktu wyłącznie z lubrykantami wyprodukowanymi na bazie wody, ponieważ użycie lubrykantu o innej bazie może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia zabawki.

 

Należy pamiętać, by po każdym użyciu zabawki dokładnie umyć jej powierzchnie przy pomocy ciepłej wody i dobrej jakości mydła antybakteryjnego.

 

Parametry techniczne:

tworzywo: silikon medyczny bez dodatku ftalanów / bezpieczny dla ciała plastik ABS

zasilanie: 1 bateria AAA