Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: we-vibe (can)

We-Vibe Classic to próba powrotu do pierwotnej formy, do produktu który podbił świat erotyki i stał się rewolucją dzięki której pary dostały możliwość wspólnego czerpania przyjemności z wibracji.


Tak samo jak wszystkie inne wersje We-Vibe Classic jest doskonałym rozwiązanie dla par dążących do maksymalnego pojednania cielesnego, które jest pierwszym krokiem do osiągnięcia pełnego porozumienia duchowego. Co prawda model Classic jest powrotem do formy pierwszego We-Vibe, ale ma wszystkie udoskonalenia, wprowadzane w późniejszych wersjach. Jest też ukłonem w kierunku "weteranów", którzy pamiętają pierwszą wersję i chcą dzięki zakupowi nowego modelu przywołać doznania z przeszłości. Nie oznacza to, że nowy We-Vibe nie spełni oczekiwań stawianych przez tych, którzy chcą poczuć jego wyjątkowość po raz pierwszy.


We-Vibe jest idealnym elementem kompletnej gry wstępnej. Jego użycie rozgrzeje Was idealnie. Możecie też nie pozbywać się go na kolejnych etapach miłosnej gry. Jak działa We-Vibe: Ona zakłda go tak by jeden koniec stymulował punk G, drugi zaś ma subtelnie nęcić łechtaczkę, On zaś wsuwa się delikatnie i już zaczyna się taniec miłości. Podczas zabawy kontrolujecie wibracje dostosowując je do wspólnego rytmu dzieląc radość z wibracji. Dodatkową atrakcją jest możliwość zainstalowania na smartfonie aplikacji mobilnej dzięki której We-Vibe może być kontrolowany z każdego miejsca na świecie. Daje to np. możliwość sterowania wibracjami założonego przez żonę wibratora z pokoju hotelowego podczas biznesowej podróży i śledzenia rozwoju sytuacji poprzez Skype. Jak sami widzicie nowy We-Vibe jest klasyczny i nowoczesny jednocześnie, a jedyne co go ogranicza to Wasza śmiałość, a trudno uwierzyć, że posiadacze We-Vibe jej nie mają.


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- jedwabisty i miękki silikon medyczny
- bez lateksu, BPA oraz ftalanów

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- produkt wyposażony w akumulator
- czas ładowania: 4 godziny
- czas zabawy: 3 godziny

c) Co w opakowaniu?
- luksusowy wibrator dla par marki We-Vibe, model Classic w kolorze fioletowym,
- pilot do bezprzewodowej obsługi urządzenia,
- ładowarka,
- instrukcja obsługi.

d) Tryby wibracji
- wibrator posiada aż 10 programów masażu
- dodatkowo można skomponować swój własny tryb stymulacji
- urządzenie kontrolowane za pomocą bezprzewodowego pilota oraz kompatybilne z programem na smartfona (
We-Connect™ ).

e) Inne
- nie ogranicza cię odległość
- okres gwarancji: 24 miesiące
- produkt w 100% wodoodporny
- wyprodukowano w ekologiczny sposób* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!

** Przedsprzedaż – produkt dostępny od sierpnia 2015 r.

Napisz opinię
2016-08-18 16:31:02 - Syla

Bardzo dobrze pomyślane rozwiązanie dla par, które chciałyby spróbować czegoś nowego. Jest nowocześnie, interesująco i bardzo podniecająco.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...