Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: system jo

JO Volt 9v to rewelacyjny płyn intymny stworzony z myślą o kobietach, które pragną odczuwać pieszczoty częściej, mocniej, intensywniej!

Suplement dla kobiet w postaci spray'u intymnego JO Volt 9v jest świetnym rozwiązaniem dla tych pań, które cierpią z powodu niezbyt satysfakcjonującego libido lub po prostu chcą zapewnić sobie ciekawsze i znacznie przyjemniejsze przeżycia w sypialni.

JO Volt 9v rozpali Twoje zmysły do czerwoności i uczyni z Ciebie najprawdziwszego demona seksu, uwielbiającego moment oddania się nieuchronnie nadciągającej fali namiętności. Ten preparat został wyprodukowany z myślą o kobietach, którym przeszkadza ich oziębłość seksualna.

Wiele kobiet cierpi z powodu problemów z uzyskaniem odpowiedniego pożądania, a wpływ na to może mieć wiele bodźców - od wieku, przez stres, po nieodpowiednią dietę. Jeśli nie chcesz diametralnie zmieniać wszystkich nawyków, odwiedzać lekarzy i wypróbowywać nowych, nieskutecznych preparatów, zdecyduj się na JO Volt 9v.

Suplement dla kobiet, które kochają seks i chcą go uprawiać jak najczęściej, a do tego - znacznie bardziej przyjemnie i namiętnie. Jeżeli brakowało Ci tej spontaniczności, odrobiny szaleństwa, pozwalającej na pieszczoty i igraszki niezależnie od okoliczności, trafiłaś idealnie.

Kiepskie libido może znacząco wpłynąć na jakość życia seksualnego praktycznie każdej pracy, co w konsekwencji może rzutować na poczucie bliskości, więzi, zaufania. Seks jest znakomitym budulcem tych, niezwykle istotnych, elementów związku.

Jedyne, co trzeba zrobić, to wmasować niewielką ilość JO Volt 9v w okolice intymne, przede wszystkim w łechtaczkę, a nadciągająca fala pożądania sprawi, że nie będziesz chciała wychodzić z sypialni.

JO Volt 9v to nie tylko ogromne libido! To również lepsze doznania, większa przyjemność i niezapomniane orgazmy!

Pojemność: 2 ml* Jak wiadomo, każda kobieta jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a suplementy zakładają działanie uzależnione od indywidualnych cech poszczególnych organizmów, zatem nie możemy zagwarantować uzyskania konkretnych, ściśle określonych efektów.

  • produkcja: 

    USA