Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: inverma

Bigist Cream Superman - krem intymny, który kompleksowo wpływa na kondycję penisa. Spraw, żeby był silniejszy, twardszy i bardziej jędrny!

Unikatowy krem, który wyróżnia kompleksowe działanie i korzystny wpływ na kondycję członka. Dzięki jego niezwykłym właściwościom, już teraz możesz poprawić stan swojej erekcji, wzmocnić ją, ujędrnić penisa i uczynić go większym.

Suplement dla mężczyzn marzących o bardziej intensywnych doznaniach, zarówno swoich, jak i partnerki. Preparat ten znacząco polepszy Twoją sprawność seksualną.

Po zastosowaniu kremu, Twój członek zwiększy swoją objętość i będzie dużo twardszy, co sprawia, że możesz nie tylko cieszyć się wybitnie satysfakcjonującą erekcją, ale również masz niepowtarzalną szansę, żeby zachwycić partnerkę i zaimponować jej kondycją seksualną.

Kobiety nie zechcą opuszczać sypialni! I wcale nie będzie takiej potrzeby, gdyż będziesz niezawodny, gotowy i pobudzony przez cały czas. Zwiększy się wrażliwość Twojego penisa, dzięki czemu odczujesz doznania dotychczas niespotykane. Przygotuj się na niezapomnianą rozkosz i możliwość wielokrotnych stosunków, które potrwają całą noc!

Bigist Cream Superman to suplement dla mężczyzn, którzy chcą imponować wytrzymałością i sprawnością tego legendarnego superbohatera, kochanego przez kobiety i podziwianego przez mężczyzn.

Jeżeli masz wrażenie, że ze względu na upływający wiek, podatność na stres lub zmęczenie nie jesteś w stanie osiągnąć w pełni satysfakcjonującej erekcji, ten produkt został stworzony z myślą właśnie o Tobie!

Wystarczy pozwolić sobie na odprężający masaż całego penisa przy użyciu tego kremu, a efekty powinny przyjść błyskawicznie.

Pojemność: 18 ml* Każdy organizm posiada inne predyspozycje, zatem suplement może działać z różną intensywnością. Nie jesteśmy w stanie zatem dać gwarancji uzyskania z góry założonych efektów.


  • produkcja: 

    Niemcy