Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN

Casanova Cream to suplement dla mężczyzn, który marzy się silniejsza erekcja i większa wrażliwość na bodźce seksualne.

Jeśli marzy Ci się sprawność seksualna, z której słynął ten legendarny podrywacz i uwodziciel, możesz pomóc w sobie w osiągnięciu celu i zwielokrotnić szanse na bycie niezawodnym demonem seksu!

Wiele najróżniejszych czynników może niekorzystnie wpłynąć na sprawność mężczyzny. Problemy z osiągnięciem pełnej, satysfakcjonującej erekcji czy utrata optymalnej wrażliwości na bodźce seksualne potrafią skutecznie odebrać ochotę na seks.

Taka sytuacja może być spowodowana między innymi nieodpowiednim odżywianiem się, zaburzeniami o charakterze zdrowotnym czy stresującą pracą. Teraz możesz zniwelować skutki tych przyczyn i ponownie cieszyć się zmysłowymi chwilami przepełnionymi namiętnością.

Zagwarantuj swojej kobiecie wielokrotne orgazmy i zobacz, jak bardzo będzie Cię błagać o więcej i więcej! Casanova Cream to suplement dla mężczyzn, którzy cenią sobie udane życie seksualne i chcą być postrzegani jako niezawodni i wyjątkowo silni.

Mocna erekcja, niezapomniane doznania seksualne, dłuższe stosunki i w pełni zaspokojona kobieta. Brzmi jak idylliczny scenariusz, którego nie można zrealizować? Wcale nie! Daj sobie szansę, skorzystaj z unikalnych właściwości Casanova Cream i ciesz się pięknym życiem seksualnym.

Pojemność: 13 ml

Wystarczy posmarować powierzchnię penisa na całej długości i poczekać do wchłonięcia.* Działanie suplementów w dużej mierze jest uwarunkowane indywidualnymi predyspozycjami danej osoby, jej trybem życia, dietą czy stanem zdrowia, nie jesteśmy zatem w stanie zagwarantować konkretnych efektów.  • produkcja: 

    Niemcy