Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN

Shiatsu Massage Oil Erotic- Grapefruit 250 ml

Ekskluzywny olejek do masażu erotycznego, którego formuła została opracowana na podstawie doświadczeń kultur dalekiego wschodu. Pamiętajmy, że to właśnie tam zapoczątkowano wiele praktyk około-seksualnych, które współcześnie uprawia się na niemal całym świecie. Nie dziwi więc fakt, że producenci kosmetyków wspierających erotyczne przejawy na całym świecie czerpią z tego dorobku.


Tak właśnie ma się rzecz z olejkami marki Shiatsu. Powstały one na bazie naturalnych składników, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla organizmu. Grejpfrutowy olejek Erotic sprawi, że Twoja skóra stanie się jedwabiście gładka, odżywiona, wypielęgnowana i znacznie wrażliwsza na dotyk. Wykorzystanie tego produktu do namiętnego  masażu erotycznego jest idealnym rozwiązanie dla par, które cenią sobie bliskość. Sprawcie by po Waszej sypialni unosiła się zalotna woń cytrusów i innych egzotycznych owoców, które rozbudzą erotyczne uczucia.

 

Olejki Shitsu zostały wyprodukowane na terenie UE, spełniają rygorystyczne normy jakościowe i zdrowotne, są w pełni bezpieczne dla organizmu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...