Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN

Męskie feromony bezzapachowe FX24 - teraz możesz sam decydować jak chcesz pachnieć i bezproblemowo korzystać z tych doskonałej jakości feromonów. Ich efektywność sprawia, że niezależnie od używanego przez Ciebie zapachu, kobiety i świat zaczną Cię uwielbiać!

FX24 kapitalnie sprawdzają się w przypadku chęci uwodzenia kobiet i działania na nie niczym magnes. Teraz, dzięki FX24, zobaczą w Tobie pociągającego i wyjątkowo zmysłowego faceta. Ich reakcja na Twoją obecność zaskoczy jednak tylko Ciebie - one swoją reakcję na działanie feromonów będą odbierać w sposób całkowicie naturalny. Nie wiedząc oczywiście, że są pod jego wpływem.

Wcale nie musisz zmieniać siebie, żeby stać się kimś atrakcyjniejszym - wystarczy, że dzięki FX24 wpłyniesz nieco na percepcję pozostałych, podpowiesz im, na co powinni zwrócić uwagę. Przecież nie wymyślisz sobie swojej męskości, tylko dasz im do zrozumienia, że rzeczywiście jest wyjątkowa.

Produkt ten jest doskonały dla prawdziwych, stuprocentowych facetów, którzy kochają aktywne życie. Dzięki niemu Twój image w oczach innych ludzi zmieni się nie do poznania. I nie chodzi tu wcale wyłącznie o kobiety, które chcesz zaciągnąć do łóżka. Współpracownicy będą zachwyceni Twoją charyzmą, dzięki czemu zyskasz mnóstwo szacunku, a znajomi na imprezach będą wobec Ciebie otwarci, spontaniczni i rozmowni. FX24 jest gwarancją poprawy wielu płaszczyzn męskiej egzystencji.

Nie ma najmniejszego znaczenia jakie masz plany wobec potencjalnych ofiar Twojego wdzięku - równie dobrze może chodzić Ci wyłącznie o seks, jak i o budowanie długotrwałego związku. W obu przypadkach feromony sprawdzą się równie dobrze - będziesz jednocześnie pociągający, jak i godny zaufania, dzięki czemu poznasz mnóstwo różnych kobiet. Sam dokonasz wyboru, które powinny być zaszczycone Twoją atencją.

FX24 charakteryzuje wyjątkowo poręczne opakowanie, które daje Ci szansę zabierać feromony ze sobą zawsze i wszędzie. Wystarczy wsadzić je w kieszeń, do walizki, torby lub plecaka i być przygotowanym nawet na najbardziej zaskakujące i niespodziewane sytuacje.

Feromon zadziała najskuteczniej, jeśli zaaplikujesz go bezpośrednio na skórę.

Pojemność: 5 ml
Producent: Aurora

Feromony na każdego człowieka będą działać i wpływać inaczej.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...