Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: cobeco

Onyx Pheromone Men Toilette - feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy chcą być bardziej męscy i pociągający!

Wyjątkowa receptura perfum Onyx Pheromone Men Toilette pozwala zwielokrotnić moc działania naturalnie wydzielanych przez nasz organizm feromonów. Dzięki temu masz niepowtarzalną szansę, żeby podrywanie kobiet stało się niespotykanie proste. Jeśli chcesz przyciągać kobiety z siłą magnesu i sprawiać, że będą oczarowane roztaczaną przez Ciebie męską aurą siły, dominacji i pewności siebie, znalazłeś doskonałe rozwiązanie.

Kobiety kochają facetów, którzy są pewni siebie, przebojowi i świadomi własnej wartości. Ty też możesz taki być! Wystarczy wpłynąć na podświadomość swoją i innych ludzi, żeby poprawić swój nastrój i sprawić, że inni Cię docenią. Poczuj się męsko oraz wyjątkowo i zobacz, jak inni widzą w Tobie charyzmatycznego samca alfa.

Niezależnie od tego, jakiej kobiety szukasz, teraz możesz utorować sobie drogę do sukcesu!

  • Zależy Ci na zmysłowej kochance, jednorazowej przygodzie bez zobowiązań?
  • Chcesz ponownie dać do zrozumienia swojej partnerce, że ma przy sobie atrakcyjnego i silnego faceta, który może zagwarantować jej wszystko, czego zapragnie?
  • Brakuje Ci przy boku kobiety, z którą mógłbyś spędzić całe życie?

Onyx Pheromone Men Toilette to feromony zapachowe dla mężczyzn, które kompleksowo wpływają na podświadomość przedstawicielek płci pięknej, więc niezależnie do intencji - ten produkt może Ci bardzo pomóc!

Onyx Pheromone Men Toilette to męski, świeży i energiczny zapach dla facetów, którym zależy na sukcesie, satysfakcji i szczęściu. Uczyń z niego zapach przewodni, niech towarzyszy Ci każdego dnia i pomoże zrewolucjonizować swoje życie.

Zmień swoje życie zawodowe na lepsze, uczyń z niego pasmo sukcesów i udowodnij innym, że masz wszelkie predyspozycje, żeby pełnić rolę lidera, autorytetu i osoby decyzyjnej.

Jeśli inni dostrzegą w Tobie pewnego siebie i przebojowego faceta, który z wrodzoną swobodą radzi sobie w sytuacjach powszechnie uważanych za stresujące, łatwiej będzie Ci odnieść sukces zawodowy. Nie obawiaj się o negocjacje handlowe czy spotkania biznesowe - teraz masz niepowtarzalną szansę, żeby zaimponować innym swoją siłą przebicia.

Na imprezach możesz bawić się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, obserwując ludzi, którym zależy na Twojej obecności, żartach czy rozmowie z Tobą. Przestań spoglądać wstecz i zacznij korzystać z życia.

Jedyne, co musisz zrobić, to spryskać szyję, klatkę piersiową czy skronie i cieszyć się efektami!

Pojemność: 100 ml

  • produkcja: 

    Holandia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...