Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: system jo

JO Deodorant Men-Women - świeżość, męskość i miłość

Produkty z serii JO cechuje ogromna różnorodność i unikalność. Wiele z nich przełamuje stereotypy i często można je uznać za rewolucyjne na rynku. Tym razem oferujemy jednak dezodorant w klasycznym wydaniu, choć z dodatkiem feromonów - męski zapach dla prawdziwych facetów, którzy chcą uwodzić kobiety i rozpalać je do czerwoności.

Nieistotne czy chcesz je uwodzić, wykorzystywać i zostawiać, czy uwodzić, rozkochiwać i zapraszać do siebie - te feromony zapachowe dla mężczyzn to produkt, który pomoże Ci w każdej sytuacji. Kobiety zwrócą na Ciebie uwagę z potrójną siłą, więc po prostu musisz wśród nich znaleźć tę, której będziesz zawdzięczał spełnienie najskrytszych pragnień.

Warto zainwestować w JO Deodorant Men-Women nawet jeśli masz stałą, długoletnią partnerkę, z którą układa Ci się od lat. Feromony pozwolą Ci rozgrzać ją jeszcze bardziej! Pojawi się wokół Ciebie niewidzialna i intrygująca aura męskości i siły, której nie będą się w stanie oprzeć nawet najsilniejsze i najbardziej niezależne kobiety.

JO Deodorant Men-Women gwarantuje poprawę nie tylko w relacjach damsko-męskich - szybko powinieneś dostrzec, że zmianie uległa percepcja również innych ludzi. W pracy przestaniesz słuchać i zaczniesz być słuchany, a na imprezach wyjdziesz z cienia i zostaniesz duszą towarzystwa. Brzmi jak wybitnie utopijny scenariusz? Nic bardziej mylnego, wystarczy odpowiednia inwestycja, trochę inicjatywy i odpowiednie wykorzystanie swoich atutów.

A tych wręcz nie może Ci zabraknąć. Człowiek doceniony to człowiek szczęśliwy. Mając świadomość własnej atrakcyjności i wartości staniesz się bardziej pewny siebie, przebojowy i błyskotliwy. W relacjach międzyludzkich, niezależnie od stopnia natężenia stresu, zykasz swobodę, którą zaimponujesz nie tylko sobie.

SPOSÓB UŻYCIA: Stosuj jak ulubiony dezodorant!

Pojemność: 75 ml

Produkt można kupić również w wersjach: MEN - MEN (dla mężczyzn szukających drugiego mężczyzny), WOMEN - WOMEN (dla kobiet uwodzących inne kobiety) oraz WOMEN - MEN (dla kobiet szukających faceta).


Intensywność działania feromonów jest uzależniona od wielu czynników, wśród których są między innymi szereg indywidualnych cech organizmu i tryb życia.

  • produkcja: 

    USA

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...