Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: system jo

JO Deodorant Men-Men - unikatowy dezodorant dla mężczyzn, których interesują inni mężczyźni!

JO to producent wyjątkowej i niepowtarzalnej serii produktów, które wyróżniają się na rynku nieszablonowym podejściem do konsumenta, przez co można je często uznać za przełomowe. Niewątpliwie na takie miano zasługuje dezodorant z dodatkiem feromonów, dedykowany mężczyznom homoseksualnym szukającym przygodnego romansu bądź drugiej połówki.

Feromony w środowisku naturalnym produkowane są przez organizm w relatywnie niewielkich ilościach - wpływ na to ma między innymi postępująca cyfryzacja, przez którą spotkania twarzą w twarz straciły na znaczeniu. Teraz, dzięki JO Deodorant Men-Men możesz wysyłać w stronę innych mężczyzn sygnał wystarczająco silny, aby spodziewać się reakcji zwrotnej.

Ogromnym atutem tych zapachowych feromonów dla mężczyzn jest świeży i męski zapach. Oczywiście, jest to zapach wyłącznie samego dezodorantu, gdyż feromony same w sobie są bezwonne. Dzięki temu są one również niemożliwe do wyczucia czy identyfikacji, w związku z czym osoba poddana ich działaniu nie zdaje sobie z tego faktu sprawy i traktuje swoje reakcje jako coś na porządku dziennym.

Wpływ feromonów odczują nie tylko osoby, które są Tobą zainteresowane seksualnie, ale również znajomi, koledzy, współpracownicy, wykładowcy czy partnerzy biznesowi. JO Deodorant Men-Men pozwoli Ci zatem na poprawę relacji międzyludzkich na wielu płaszczyznach życia.

Ludzie na imprezach staną się bardziej rozmowni i skorzy do żartów, natomiast w pracy - pełni szacunku i często podziwu. Być może w końcu nadszedł moment, aby wyjść przed szereg i znaleźć się w centrum uwagi? Teraz będziesz intrygował, uwodził i kochał.

SPOSÓB UŻYCIA: Jak klasyczny dezodorant.

Pojemność: 75 ml

Dostępne również w wersjach MEN - WOMEN (dla mężczyzn zainteresowanych kobietami), WOMEN - MEN (dla kobiet chcących uwodzić mężczyzn) oraz WOMEN - WOMEN (dla kobiet szukających drugiej połówki wśród kobiet).

Feromony to substancja, która na różnych ludzi działa z inną intensywnością, zależnie od wielu czynników, takich jak stan organizmu czy tryb życia.
  • produkcja: 

    USA