Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: canexpol

Feromony są nośnikiem informacji, które człowiek wydziela, aby zakorzenić w podświadomości drugiej osoby gotowość do zbliżenia i stworzenia więzi. Teraz, dzięki produktowi Desire Mini, możesz zwiększyć siłę przekazu i, co za tym idzie, siłę przyciągania do siebie kobiet!

Te perfumy z dodatkiem feromonów nie dość, że posiadają męską i intrygującą nutę zapachową, to jeszcze gwarantują posiadaczowi szereg właściwości, które bardzo korzystnie wpłyną na jego życie towarzyskie.

Niezależnie od tego czy chcesz na nowo znaleźć lub rozpalić stałą partnerkę, czy może wręcz przeciwnie - poszukujesz gorących i niezobowiązujących wrażeń, których nie zapomnisz do końca życia, ten produkt jest dla Ciebie idealny. Dzięki Desire Mini w Twoim otoczeniu pojawi się tak duża ilość kobiet, że wśród nich z całkowitą pewnością odnajdziesz tę, która zaspokoi Twoje potrzeby i zrealizuje najskrytsze pragnienia.

Wielkim atutem Desire Mini jest fakt, że na lepsze zmieni się nie tylko Twój świat relacji damsko-męskich, ale również inne aspekty życia towarzyskiego i, co może być nieco zaskakujące, życie zawodowe. Ludzie staną się przy Tobie otwarci, bezpośredni i rozmowni, a Ty nie dość, że się im odwzajemnisz, to jeszcze poczujesz się pewniejszy Ciebie i bardziej śmiały.

Dzięki poczuciu docenienia szybko zyskasz świadomość własnej wartości i swoich atutów, co zniweluje wszelkie problemy z siłą przebicia na spotkaniach biznesowych, rozmowach kwalifikacyjnych czy na studiach. Staniesz się męskim i charyzmatycznym samcem alfa, który będzie mógł owinąć sobie wokół palca praktycznie każdą kobietę.

Drobny rozmiar opakowania tego bardzo wydajnego produktu i wygodny dozownik roll-on pozwalają zabrać Desire Mini wszędzie, wsadzając go po prostu do kieszeni. Dzięki temu zyskasz komfort bycia spokojnym i bezpiecznym w każdym momencie i każdej sytuacji.

Perfum o świeżym i energetyzującym zapachu wystarczy zaaplikować na:
- szyję,
- klatkę piersiową,
- nadgarstki,
- zgięcia łokciowe,
- skórę za uszami,
i cieszyć się z efektów, które przerosną Twoje oczekiwania!

Pojemność: 5 ml
Producent: canexpol

Desire Mini działa najskuteczniej znajdując się na skórze.
Feromony na każdego człowieka oddziałują w indywidualny sposób.


  • produkcja: 

    Holandia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...