Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: canexpol

Pheromones without Fragrance Men - bezwonna moc feromonów w dyskretnym opakowaniu!

Nie wszyscy są w stanie znaleźć swój ulubiony, przewodni zapach wśród produktów z dodatkiem feromonów. Właśnie z myślą o takich osobach powstały bezzapachowe feromony dla mężczyzn Pheromones without Fragrance Men. Od teraz nie musisz rezygnować z perfum, których używasz codziennie, żeby cieszyć się unikalnymi właściwościami tego niewidzialnego afrodyzjaku!

Dyskretne i poręczne opakowanie pozwala zaaplikować feromony praktycznie w każdej sytuacji, zatem, biorąc pod uwagę fakt, że nie posiadają zapachu, możesz wpłynąć na podświadomość innych ludzi bez wzbudzania jakichkolwiek podejrzeń. Żadna kobieta nie będzie zdawać sobie sprawy, że jest pod wpływem działania tych substancji! W środowisku naturalnym są one emitowane przez ludzi organizm, aby zakomunikować gotowość seksualną czy potencjalne wzbudzanie zaufania oraz podkreślić walory i atuty człowieka.

Stań się silny, niezawodny i męski, nie tylko w oczach innych!

Kobiety wręcz ubóstwiają facetów, którzy są świadomi własnych możliwości i maksymalnie wykorzystują swój potencjał na drodze do sukcesu. Od teraz możesz sprawić, że panie będą oczarowane wszechobecną aurą Twojej siły i dominacji.

Daj sobie szansę na sytuację, w której nie możesz opędzić się od kobiet chętnych na płomienny romans! A co, jeśli na horyzoncie oceanu nowych możliwości znajduje się prawdziwa miłość na całe życie?

Rozpalaj kobiece zmysły tak, aby nie mogły myśleć o niczym innym niż spełnianie wszystkich Twoich zachcianek. Znajdź tę jedyną, która w stu procentach zasłuży na Twoją obecność i zainteresowanie z Twojej strony.

Bezzapachowe feromony dla mężczyzn Pheromones without Fragrance Men to jednak nie tylko niespotykana dotychczas siła uwodzenia kobiet, ale również szereg innych korzystnych zmian w Twoim życiu.

Przede wszystkim, masz niepowtarzalną szansę na udowodnienie współpracownikom, pracodawcom, rywalom i partnerom biznesowym, że to właśnie Ty zasługujesz na awans i stanowisko kierownicze. Daj się poznać jako doskonały kandydat na lidera danej grupy, z którego zdaniem liczy się każdy w Twojej firmie!

Na spotkaniach o charakterze towarzyskim korzystaj z tego, że inni będą się prześcigać w próbie zaimponowania Tobie tak, aby spędzić przy Twoim boku jak najwięcej czasu. Ludzie będą chcieli Cię poznać, pogadać, pożartować i pośmiać się z Twoich żartów.

Nie ma nic złego w podkreśleniu Twoich naturalnych cech. Wyeksponuj je i spraw, żeby inni wreszcie docenili Twoją wyjątkową osobowość prawdziwego samca alfa.

Pojemność: 5 ml

  • produkcja: 

    Holandia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...