Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: ruf

Taboo For Her to fantastyczne feromony zapachowe dla kobiet, które chcą rozpalić zmysły otaczających je mężczyzn w niespotykany dotychczas sposób!

Wiele osób utożsamia zmysłowość i namiętność przede wszystkim z dotykiem, jednak jest to tylko jedna strona medalu. Bliskość między dwojgiem ludzi może być znakomicie budowana również przez inne zmysły, a jednym z kluczowych jest węch.

Niezwykle sensualna i fascynująca nuta zapachowa Taboo For Her pozwoli tak podkreślić walory i osobowość każdej kobiety, że faceci po prostu nie będą w stanie się jej oprzeć. Jeśli choć trochę zależy Ci na widoku spragnionych Twojej bliskości męskich spojrzeń, nie powinnaś zastanawiać się ani chwili dłużej.

  • To dla Ciebie niepowtarzalna szansa na bardziej intensywne poszukiwania prawdziwej miłości... A może nawet Taboo For Her sprawi, że teraz odnajdzie się sama?

  • Chyba, że pragniesz poznać gorącego i męskiego kochanka, który zapewni Ci niezapomniane noce pełne namiętności... Masz szansę otoczyć się wianuszkiem tak oczarowanych Twoim wdziękiem adoratorów, że z tego tłumu po prostu musisz wybrać tego jednego szczęśliwca, któremu pozwolisz spełniać swoje marzenia.

  • Twój mąż przestał widzieć w Tobie tę samą, atrakcyjną i wyjątkową kobietę, co przed laty? Przypomnij mu, że ma przy sobie najprawdziwsze, naturalne piękno, które powinien nieustannie nosić na rękach!


Faceci szaleją na punkcie feromonów zapachowych dla kobiet Taboo For Her! Nieistotne są Twoje intencje, ważne jest tylko to, że chcesz kochać i być kochana.


Feromony to również ogromna szansa na kompleksową poprawę innych aspektów życia kobiety, z pracą czy po prostu większą radością każdego dnia włącznie. Produkt ten to wspaniały klucz do furtki, za którą czai się zawodowy sukces. Jeżeli marzy Ci się wizerunek silnej i niezależnej kobiety, docenionej i stawianej w roli idealnej kandydatki do awansu, lepszego stanowiska i wyższych zarobków, feromony zapachowe dla kobiet Taboo For Her mogą Ci w tym wydatnie pomóc.

Chciałabyś lepiej czuć się na spotkaniach towarzyskich i sprawić, że imprezy staną się dla Ciebie niezapomniane? Od tej chwili ludzie mogą robić wszystko, żeby spędzić przy Tobie jak najwięcej czasu - szybko dostrzeżesz chęć rozmowy z ich strony, a Twoje żarty mają szansę stać się najważniejszym punktem każdej imprezy.

Kobieta zmienną jest, lecz jedna rzecz jest stała - doceniona kobieta, która czuje się piękna i wyjątkowa, momentalnie staje się szczęśliwsza i budzi się w lepszym nastroju.

Spryskaj się Taboo For Her niczym swoimi ulubionymi perfumami, skorzystaj z ich pięknej kompozycji zapachowej i zacznij korzystać z życia!

Pojemność: 50 ml

  • produkcja: 

    Francja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...