Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Hot Tokyo Sensual Woman - feromony zapachowe dla zmysłowych i tajemniczych kobiet

Dzięki magicznej nucie zapachowej tych najwyższej jakości perfum będziesz przyciągać mężczyzn niczym magnes, a zawarte w nich feromony pozwolą Ci zahipnotyzować ich tak, że nie zechcą odejść od Ciebie na krok. Chyba, że to będzie Twoja aktualna zachcianka.

Jeśli jesteś zmysłową kobietą, która chce nęcić, uwodzić i łamać serca, znalazłaś produkt stworzony z myślą o Tobie.

Szukasz stałego partnera, dzięki któremu do końca życia będziesz czuć się jak królowa? Nie powinnaś zastanawiać się nawet przez chwilę.

Jeżeli chcesz na nowo rozpalić w swoim mężczyźnie gdzieś zagubiony płomień namiętności, nie zawiedziesz się.

Hot Tokyo Sensual Woman pomoże Ci rozwiązać większość Twoich problemów z mężczyznami. To feromony zapachowe stworzone dla kobiet, które chcą otaczać się oczarowanymi nimi facetami. Teraz Ty będziesz kontrolować flirt i decydować czy któryś z nich zasługuje na Twoje zainteresowanie.

Korzystne zmiany w sprawach sercowych to nie jedyny walor Hot Tokyo Sensual Woman. Dzięki stosowaniu feromonów wpłyniesz na percepcję innych i w ich oczach staniesz się bardziej przebojowa, błyskotliwa i spontaniczna. Zapewni Ci to otwartość, bezpośredniość i rozmowność z ich strony. Tak będzie w towarzystwie czy na imprezach.

W pracy natomiast łatwiej zyskasz uznanie jako kandydatka na potencjalną liderkę. Ludzie zrozumieją, że z Twoim zdaniem należy się liczyć. Od teraz spotkania biznesowe czy negocjacje handlowe nie powinny być Ci już straszne!

Feromonów nie da się wyczuć - nikt nie dowie się o Twoich małym sekrecie!

Pojemność: 30 ml

SPOSÓB UŻYCIA:
Rozpylić, niczym ukochane perfumy, na skórę:
- szyi
- dekoltu
- skroni
- nadgarstków
- zgięć łokciowych

Feromony na każdego działają z różną intensywnością!

Nuta zapachowa oparta o aromaty bergamotki, gruszki, magnolii, mandarynki, melona, brzoskwini, frezji, jaśminu, śliwki, róży, tuberozy, fiołka, konwalii, orchidei, jeżyny, piżma, wanilii i cedru.


 • baterie_w_zestawie: 

  NO

 • jednodotykowy_przycisk: 

  NO

 • produkcja: 

  Austria

 • wielofunkcyjny: 

  NO

 • wodoodporny: 

  NO

 • zdalnie_sterowany: 

  NO