Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

Ok! Pheromones od Roberto Perucci'ego to rewelacyjne feromony o charakterze unisex

Niezwykła receptura tych wspaniałych feromonów pozwala uzyskać niepowtarzalne efekty na polu uwodzenia zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jeśli masz ochotę na gorący romans, pragniesz stabilnego związku z prawdziwego zdarzenia albo szukasz sposobu na rozpalanie stałego partnera, Ok! Pheromones od Roberto Perucci'ego to produkt dla Ciebie!

Feromony w pierwszej kolejności są kojarzone z podrywem i flirtem - i całkiem słusznie! Te sygnały emitowane przez ludzki organizm przekazują jeszcze szereg informacji o zgoła innym charakterze, jednak w dużej mierze to one decydują o powodzeniu lub porażce w kontaktach damsko-męskich. Dzięki Ok! Pheromones możesz wzmocnić działanie naturalnych feromonów i stać się mistrzem lub mistrzynią trudnej sztuki podrywu. Wystarczy kilka kropel, a przedstawiciele płci przeciwnej nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku! Teraz tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, czy wykorzystasz ich zainteresowanie do własnych celów!

Jednakże feromony to nie tylko magia niewidzialnego afrodyzjaku, który pomoże Ci kusić, wabić i rozkochiwać. To także niezwykła moc gwarantująca poprawę życia towarzyskiego i zawodowego. Ok! Pheromones to produkt, dzięki któremu możesz sprawić, że w pracy i na spotkaniach służbowych zaczniesz być postrzegany jako potencjalny lider, wyróżniający się z tłumu wyrazistą osobowością, siłą przebicia i charyzmą.

Na imprezach możesz pożegnać się z miejscem w kącie i zająć to w centrum uwagi, gdzie ludzie będą Cię słuchać, doceniać i uwielbiać. Uwaga! Szybko może zwiększyć się zainteresowanie Twoją osobą, kiedy inni zaczną inicjować rozmowy, wspólne żarty czy flirt. Nie daj się zaskoczyć!

Jeśli czujesz, że przebojowość czy pewność siebie to nie są Twoje mocne strony, Ok! Pheromones od Roberto Perucci'ego to feromony dla kobiet i mężczyzn z dokładnie takimi problemami! Poczuj się lepiej w swoim ciele i korzystaj z nowych szans, możliwości i perspektyw!

Pojemność: 10 ml

SPOSÓB UŻYCIA:
- kilka kropel na kołnierzyk lub mankiety
- nie stosować na ciało!

Produkt jest silnie stężony, więc nie należy aplikować go bezpośrednio na skórę. To nie jest kosmetyk!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...