Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

Orgasmxx 100ml Sensuel - żel intymny dla kobiet, które chcą zapewnić sobie niezapomniane doznania i rozkosz, o jakiej jeszcze nie śniły!

Wyjątkowej jakości, niezwykle skuteczny suplement dla kobiet. Jeśli masz problem z osiąganiem satysfakcjonującej przyjemności podczas łóżkowych zabaw albo Twoje libido nie zachwyca, Orgasmxx da Ci szansę uporać się ze wszystkimi problemami!


Orgasmxx wyróżnia przede wszystkim jego niepowtarzalna moc, którą produkt ten zawdzięcza podwójnej dawce l-argininy. Żel wchłania się błyskawicznie i momentalnie rozpala zmysły, podsycając żar namiętności do granic wyobraźni.

Suplement dla kobiet Orgasmxx idealnie sprawdza się w roli lubrykantu, przydatnego zarówno podczas stosunku, jak w trakcie masturbacji. Posiada bardzo przyjemny zapach i jest miły w dotyku.

Nie dość, że możesz zagwarantować sobie nieprawdopodobną wrażliwość na bodźce, a co za tym idzie - doznania intensywne jak nigdy wcześniej, to jeszcze masz szansę cieszyć się satysfakcją na twarzy partnera, którego pewność siebie znacząco wzrośnie, kiedy zobaczy, jak wspaniale jest Ci przy nim.
Suplement dla kobiet Orgasmxx został przetestowany dermatologicznie.

Sposób użycia:
Niewielką ilość żelu nanieść w okolice stref intymnych.

Pojemność: 100ml / 3.4 fl.oz* Wszystkie kobiety są wyjątkowe, więc na każdą żel suplement może działać z inną intensywnością - uzależnione jest to od cech organizmu danej osoby czy jej trybu życia.

Napisz opinię
2015-07-20 21:19:11 - Małgorzata

za tą cenę, proodukt naprawdę godny polecenia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...