Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

Megasize - kapsułki na powiększanie penisa

 

MEGASIZE - kapsułki, które zrewolucjonizują życie seksualne każdego mężczyzny, poprawiając jego potencję, wzmacniając erekcję i zwiększając libido!

Bądź od teraz mega dobry w łóżku, zaskocz partnerkę mega erekcją i zapewnij jej mega doznania, których długo nie zapomni. Ten wyjątkowo wysokiej jakości suplement dla mężczyzn jest skuteczny i całkowicie bezpieczny. Dzięki niemu bez wysiłku możesz osiągnąć:

- silną i łatwiej osiągalną erekcję
- zwiększenie rozmiarów penisa, zarówno długości, jak i grubości
- bardziej intensywne odczuwanie bodźców
- większe libido
- dodatkowy zastrzyg energii i witalności

Już wieki temu poszukiwano złotego środka, dzięki któremu można by wzmocnić erekcję, poprawić potencję i zwalczyć wszelkie zaburzenia z nimi związane. I udawało się to, osiągając znakomite efekty. Właśnie dlatego firma LSDI podczas opracowywania tej unikalnej formuły postanowiła powrócić do składników znanych już od wieków i skomponować je w taki sposób, aby efekt był jak najlepszy. Jako przykład wystarczy choćby podać Kamasutrę, która po dziś dzień stanowi inspirację dla kochanków na całym świecie. Jednak warto zauważyć, że podwaliny sztuki miłości w postaci rzeźb czy malowideł, to nie jedyna spuścizna, która zrewolucjonizowała życie seksualne ludzi. Do tej należy również zaliczyć genialną medycynę Dalekiego Wschodu, która była początkiem walki z problemami związanymi z potencją, erekcją i libido.

Naprawdę udany seks zależy w dużej mierze od biologii i chemii, od procesów zachodzących w ludzkim organiźmie. To one, jeśli przebiegają w optymalny sposób, zapewnią Ci ogrom możliwości, zdolności seksualne, wytrzymałość i nowe, niespożyte siły.

Potężna erekcja, która trwa i trwa, to wspaniałe doznania zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Eliminując skutki zmęczenia, stresu, złego odżywiania czy stosowania używek, możesz poznać nowy poziom miłości, sprawiając, że od teraz będzie ona niezapomniana.
 MEGASIZE to nie tylko lepsze życie seksualne, satysfakcja i szczęście Twojej partnerki. To także poprawa zdrowia, gdyż starannie wyselekcjonowane składniki, z których ten suplement dla mężczyzn jest stworzony, chronią przed przerostem prostaty i wspomagają, jeśli cierpisz na łagodny przerost gruczołu krokowego.

Preparat ten to 7 rewolucyjnie skomponowanych składników, które poprawią szereg czynników związanych z Twoim życiem seksualnym!

- chlorowodorek L-argininy wzmacnia erekcję, korzystnie wpływając na krążenie krwi
- tribulus terrestris to afrodyzjak, który pobudza i zwiększa poziom testosteronu
- pestki dyni, które są bogate w cynk, chronią przed chorobami prostaty
- żeń-szeń gwarantuje zastrzyk energii i witalności oraz korzystnie wpływa na erekcję
- palma sabałowa zapobiega przerostowi prostaty i wspomaga w przypadku łagodnego przerostu gruczołu krokowego
- cytryniec chiński zwiększa libido i doznania, wzmacniając przy okazji cały organizm
- pieprz cayenne działa rozgrzewająco, a pobudzając, wpływa na zwiększenie popędu seksualnego


Opakowanie: 65 kapsułek
Stosowanie: 1 kapsułka dziennie

* Suplementy nie działają na wszystkich jednakowo - ich efektywność jest uzależniona od predyspozycji użytkownika i stanu jego organizmu. W związku z tym nie możemy zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...