Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

MegaSize Pheromone - Twój sposób na zostanie prawdziwym macho!

MegaSize Pheromone to zapachowe feromony dla mężczyzn, którzy chcą uwodzić kobiety i stać się prawdziwymi samcami alfa.

Jeśli wciąż pragniesz sytuacji, w której nawet najpiękniejsze i najseksowniejsze kobiety nie mogą oprzeć się Twojemu urokowi, a Ty owijasz je sobie wokół palca i sam decydujesz, która z nich zasługuje na wizytę w Twojej sypialni, MegaSize Pheromone może okazać się milowym krokiem w stronę spełnienia tych marzeń!

Nie dość, że zyskasz ogromną szansę na rewolucję w relacjach damsko-męskich i tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz zainteresowanie ze strony kobiet, to jeszcze możesz znacząco wpłynąć na inne aspekty życia codziennego. MegaSize Pheromone zmieni percepcję nie tylko przepięknych niewiast, ale również innych ludzi. Szybko dostrzeżesz, że stają się wobec Ciebie bardziej towarzyscy i otwarci, a Twoje odwzajemnienie się im spontanicznością i rozmownością pozytywnie zaskoczy nawet Ciebie.

Będąc postrzeganym jako osoba błyskotliwa i przebojowa, w oczach kolegów z pracy zyskasz status kandydata na lidera, którego opinia jest istotna i trzeba się z nią liczyć. Miałeś problemy z rozmowami kwalifikacyjnymi i innymi stresującymi sytuacjami? Poczuj się pewniejszy siebie i bardziej świadomy własnej wartości, stań się swobodny i naturalny, a one znikną!

Męska i kusząca nuta zapachowa feromonów MegaSize Pheromone przyciągnie damskie spojrzenia, a ich właściwości pozwolą Ci zatrzymać je na Twojej osobie na dłużej. Inne osoby nie będą świadome faktu, że korzystasz z tego rodzaju produktu. Osoby poddane ich działaniu odbierają swoją reakcję jako coś normalnego.

Zwiększ swoją atrakcyjność i daj kobietom szansę na dostrzeżenie Twojej męskości!

SPOSÓB UŻYCIA: Zaaplikuj niewielką ilość feromonów zapachowych MegaSize na ubranie. Nie jest to kosmetyk, w związku z tym nie powinno się nanosić ich na skórę, jest to bowiem bardzo mocny koncentrat!

Pojemność: 5 ml


Napisz opinię
2016-08-22 10:01:09 - Jarek

Można polecić każdemu, kto wybiera się na podryw, ale niekoniecznie wierzy w swoje możliwości.

2016-08-25 13:40:12 - Mati

Świetny dodatek na weekendowy wypad na miasta. Macho? O tak można się w niego zmienić, nawet jeżeli na co dzień pewność siebie nie szybuje do nieba. Polecam.

2017-01-30 16:37:00 - Jerry

Feromony pomagają na różne sposoby. Dodają pewności siebie, ale przede wszystkim sprawiają, że otoczenie staje się bardziej przychylne i otwarte.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...