Lubrykanty

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Lubrykanty to specjalne kosmetyki na bazie wody lub silikonu, które pomagają kobiecie przygotować się na przyjemność i ograniczają dyskomfort, jaki może towarzyszyć stosunkowi. Zostały wykonane z naturalnych składników, dzięki czemu nie podrażniają wrażliwej skóry okolic intymnych, pozwalając skupić się wyłącznie na miłych doznaniach. Niektóre z lubrykantów zostały wzbogacone o pobudzające zmysły owocowe zapachy. Większość produktów z tej kategorii można stosować z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

  Zasadnicza różnica pomiędzy lubrykantami silikonowymi a tymi na bazie wody polega na trwałości ich nawilżenia i czasie zapewnienia optymalnych parametrów poślizgu. W tym starciu wygrywają produkty z silikonem, które można stosować nawet podczas stosunku w wodzie. Produkty z wodą są natomiast bardziej przyjazne dla organizmu i mogą je stosować osoby podatne na uczulenia, gdyż są w większości hipoalergiczne. Posiadamy także bogaty asortyment lubrykantów specjalnych, które posiadają właściwości:
  - rozgrzewające,
  - chłodzące,
  - stymulujące (zwiększające doznania przez podniesienie wrażliwości w miejscach, gdzie zostały naniesione),
  - rozluźniające mięśnie,
  - znieczulające (przydatne podczas stosunku analnego),
  - smakowe,
  - lubrykanty do masażu,
  - potęgujące orgazm,
  - opóźniające wytrysk,
  - zwężające ścianki pochwy,
  itd.

  Budując nasz asortyment lubrykantów (wodnych, silikonowych oraz specjalnych) nawiązaliśmy współpracę z wieloma dystrybutorami największych światowych marek w tej kategorii. Dzięki temu nasza oferta jest tak różnorodna i dobra jakościowo. W naszym sklepie internetowym znajdziecie między innymi lubrykanty (w różnych pojemnościach) takich marek jak: Durex, AQUAglide (producent JOYdivision), Pjur, Fleshlight, SoSexual, LELO, Fifty Shades of Grey, Intimate Organics, YESforLOVE, Passante, TENGA, Nuru, Swiss Navy, FUN FACTORY,
  itp.