Lubrykanty

 

Lubrykanty to specjalne kosmetyki na bazie wody lub silikonu, które pomagają kobiecie przygotować się na przyjemność i ograniczają dyskomfort, jaki może towarzyszyć stosunkowi. Zostały wykonane z naturalnych składników, dzięki czemu nie podrażniają wrażliwej skóry okolic intymnych, pozwalając skupić się wyłącznie na miłych doznaniach. Niektóre z lubrykantów zostały wzbogacone o pobudzające zmysły owocowe zapachy. Większość produktów z tej kategorii można stosować z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

Zasadnicza różnica pomiędzy lubrykantami silikonowymi a tymi na bazie wody polega na trwałości ich nawilżenia i czasie zapewnienia optymalnych parametrów poślizgu. W tym starciu wygrywają produkty z silikonem, które można stosować nawet podczas stosunku w wodzie. Produkty z wodą są natomiast bardziej przyjazne dla organizmu i mogą je stosować osoby podatne na uczulenia, gdyż są w większości hipoalergiczne. Posiadamy także bogaty asortyment lubrykantów specjalnych, które posiadają właściwości:
- rozgrzewające,
- chłodzące,
- stymulujące (zwiększające doznania przez podniesienie wrażliwości w miejscach, gdzie zostały naniesione),
- rozluźniające mięśnie,
- znieczulające (przydatne podczas stosunku analnego),
- smakowe,
- do masażu,
- potęgujące orgazm,
- opóźniające wytrysk,
- zwężające ścianki pochwy,
itd.

Budując nasz asortyment lubrykantów nawiązaliśmy współpracę z wieloma dystrybutorami największych światowych marek w tej kategorii. Dzięki temu nasza oferta jest tak różnorodna i dobra jakościowo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów