Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

Libido Spray 100ml Sensuel - płyn intymny dla kobiet, które chcą zwiększyć swoje libido i poznać nieznane dotąd granice rozkoszy

Jeśli czujesz, że ciężej Ci odnaleźć ochotę na seks, osiągana przez Ciebie przyjemność nie jest wystarczająca, nie jesteś w stanie rozgrzać się odpowiednio szybko i nie czerpiesz z seksu odpowiedniej satysfakcji, Libido Spray Sensuel został stworzony z myślą o kobietach dokładnie takich, jak Ty!

Rewelacyjna formuła Libido Spray Sensuel została opracowana na bazie naturalnych składników, które od wieków służą potrzebującym kobietom. Ich skuteczność potwierdza długoletnia wiara w ich właściwości i zaufanie, które owocuje stosowaniem ich po dziś dzień. Suplement dla kobiet Libido Spray Sensuel cechuje bardzo wysokie stężenie tych składników, dzięki czemu jest on wyjątkowo skuteczny.

Produkt ten świetnie wpłynie na Twoje libido, co zapewni Ci ochotę na gorący seks dużo łatwiej i szybciej, natomiast szereg jego właściwości pozwoli Ci czerpać niewyobrażalną dotąd satysfakcję.

Wystarczy dosłownie odrobina żelu, abyś poczuła jak rozpala Cię namiętność i pożądanie! Libido Spray Sensuel nadaje się zarówno do wspólnych zabaw z partnerem, jak i samotnych wypraw do pięknej krainy rozkoszy.

Ciesz się satysfakcją, którą dostrzeżesz na twarzy partnera! Kiedy zobaczy, jak Ci wspaniale, z pewnością stanie się bardziej pewny siebie, a to przecież tak istotne dla jego łóżkowych możliwości.

Jego przyjemny zapach sprawia, że nadaje się do praktycznie każdego rodzaju seksu. Nie niszczy prezerwatyw!Pojemność: 100ml / 3.4 fl.oz
Dozownik: Spray

SPOSÓB UŻYCIA:
Zaaplikować płyn na okolice intymne (łechtaczka, wargi sromowe), odczekać chwilę i cieszyć się z powiewu gorąca, który rozpali Cię błyskawicznie!


* Ze względu na wyjątkowość każdej kobiety, nie możemy zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Intensywność działania suplementów uwarunkowana jest predyspozycjami organizmu czy trybem życia.

Polecamy