loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Użytkownicy online: 3
  • Aktualny czas:
  • pl
  • en
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt

GG: 47288045

Tel.: 536 535 252

Mail: biuro@swiatdoznan.pl

Dlaczego my?
100% dyskrecji!

Szanujemy Twoją prywatność i zapewniamy Ci 100% dyskrecji.

Towary pakowane i wysyłane są tak, aby nie zdradzały zawartości!

Sex Shop Świat doznań

Nasz sklep internetowy (sex shop) Świat doznań oferuje Państwu najwyższej jakości produkty erotyczne w najlepszych cenach.

Biuro:
NPROFIT
Chełmońskiego 2/1
60-743 Poznań

Polecamy

Lalki erotyczne

 

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się pytania o te działające na wyobraźnię gadżety postanowiliśmy wprowadzić do oferty "Lalki erotyczne". Wspaniałe towarzyszki i towarzysze intymnych chwil sprawdzą sie doskonale we wszelkich powierzonych im rolach, wykonają każde, nawet najbardziej skomplikowane zadanie i staną się częścią najśmielszych fantazji. W dodatku zrobią to wszystko bez najmniejszego oporu. Wprowadź w życie swoje erotyczne marzenia, zachowuj sie nieskrępowanie i czerp z życia pełnymi garściami.

Sygnowane twarzami aktorów i aktorek porno, nasze lalki erotyczne do doskonałe rozwiązanie na rozładowanie napięcia seksualnego w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego stosunku z partnerem lub partnerką. Te imitujące kobiety mają wszystkie trzy otwory miłości – w pełni sprawne i zawsze gotowe ci służyć. Te męskie wyposażono w pokaźny i zawsze twardy sprzęt, którym bedziesz mogła się bawić, tak jak lubisz najbardziej. Wypełni cię on do głębi, a każde pchnięcie da ci nową falę rozkoszy.

W asortymencie naszych lalek mamy także różnorodność rasową, byś mógł sprawdzić dlaczego azjatki są takie podniecające, murzunki takie wyuzdane i chętne oraz jak to jest leżeć obok Pameli i móc w każdej chwili mieć ją na każde skinienie.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 166
ukryj filtrowanie produktów