Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: SWISS NAVY

Je t'aime MILD - żel pobudzający dla kobiet, które kochają zmysłową i delikatną stymulację

Suplement dla kobiet Je t'aime MILD to idealne rozwiązanie dla tych Pań, które chcą zwiększyć swoje libido, spotęgować doznania i osiągnąć ogromną satysfakcję seksualną. Wystarczy dosłownie minimalna ilość tego żelu pobudzającego, żeby rozpalić kobietę i sprawić, że będzie miała ogromną ochotę na seks.

Je t'aime MILD to preparat, który doskonale nadaje się zarówno podczas namiętnych chwil z partnerem, jak i w przypadku samotnych zabaw. Obie sytuacje będą przepełnione wyjątkową rozkoszą. W trakcie pełnych pożądania przygód z Je t'aime MILD poznasz paletę całkowicie nowych wrażeń, których długo nie zapomnisz.

Dzięki żelowi pobudzającemu Je t'aime MILD nawet namniejszy dotyk czy muśnięcie będą osobną wędrówką w nieznane Ci dotychczas rejony przyjemności. Niezależnie od tego, czy te niezwykłe przeżycia zapewni Ci partner, czy sama wykorzystasz fakt, że najlepiej wiesz jak najmilej spędzić wieczór.

Należy niewielką ilość suplementu wmasować w łechtaczkę, żeby momentalnie wpłynąć na swoje libido, rozgrzać swoje miejsca intymne i poczuć przyjemne dreszcze, które będą jedynie interludium do nocy pełnej wspaniałych chwil i wrażeń.

Suplement dla kobiet Je t'aime został stworzony na bazie wody, dzięki czemu nie jest groźny dla prezerwatyw.

Skład:
glikol propylenowy, woda, cetylohydroksyetyloceluloza, niacyna, mentol, mięta pieprzowa, kwas dehydrooctowy, alkohol benzylowy, trometamina,  L-ornityna.

Pojemność: 15 ml
Producent: Swiss Navy

Produkt jest dostępny również w wersjach: WILD (mocna) i ECSTASY (supermocna).* Działanie suplementu jest uzależnione od szeregu cech danego organizmu, w związku z czym nasza firma nie jest w stanie zapewnić gwarancji osiągnięcia konkretnych efektów.

Napisz opinię
2016-04-08 09:02:03 - Kenia

Żel nawilża i rzeczywiście potęguje doznania. Wart swojej ceny.

2016-08-18 11:03:38 - Kinga

Fajny żel, który mężczyzna może podarować swojej partnerce. Polecam też kobietom, jako prezent dla nas samych. Wzbogaca życie intymne.

Polecamy