loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

 • Użytkownicy online: 3
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Feromony Love & Desire damskie - 50 ml

  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 84,90 PLN
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Dowiedz się więcej o rabatach!
średnia: 4.1  ocen: 12
Polecamy
 • Opis produktu

Perfumy Love & Desire z dodatkiem feromonów to produkt bardzo wysokiej jakości. Cechują je między innymi szczególnie wysoka skuteczność działania czy wyjątkowo zmysłowa owocowo-kwiatowa nuta zapachowa. Jeśli potrzebujesz naprawdę efektywnych feromonów, dodatkowo w charakterze perfum o pięknym zapachu, nie mogłaś trafić lepiej.

Produkt ten sprawdzi się znakomicie zarówno w przypadku kobiet, które poszukują jednorazowej, niezobowiązującej przygody, jak i tych Pań, dla których liczy się romantyzm i potrzeba zbudowania związku opartego na zaufaniu i miłości. Dzięki zastosowaniu Love & Desire zainteresuje się Tobą tylu mężczyzn, że któraś z tych znajomości musi zakończyć się według pożądanego przez Ciebie scenariusza.

Perfumy te zapewnią zwiększenie intensywności Twojego życia towarzyskiego, ale również zawodowego - teraz będziesz bardziej pewna siebie, czując się doceniona i potrzebna.

Jesteś kelnerką i chcesz więcej napiwków? Pracujesz jako business woman i pragniesz oczarowywać mężczyzn na spotkaniach biznesowych? Dopiero szukasz pracy i rozmowa kwalifikacyjna ma być dla Ciebie przyjemnością. W każdej z tych sytuacji perfumy Love & Desire sprawdzą się znakomicie. Wreszcie wyślesz do ludzi sygnał, który podkreśli Twoją siłę.

Produkt idealny dla niezależnych i silnych kobiet - niezależnie od tego czy już taką jesteś, czy dopiero chcesz się stać. Czas wziąć sprawy w swoje ręce, kontrolować więcej aspektów życia codziennego, decydować o tym, jak przebiega każdy flirt.

A jeżeli po prostu czujesz, że coś wypaliło się w Twojej sypialni, a Twój długoletni partner nie patrzy na Ciebie tym samym wzrokiem co kiedyś - czas rozpalić jego namiętność na nowo, niech zda sobie w końcu sprawę, że nadal jesteś piękną i atrakcyjną kobietą, której inni mogą mu zazdrościć.

Pojemność: 50 ml
Stężenie: 0.22 mg/ml

Skład:
- androstenol
- copulins
- androsteron
- estratetraenol


Sposób użycia - rozpylić jak ukochane perfumy.

Perfumy te mogą stosować wszystkie pełnoletnie Panie.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...