Feromony

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    Każdy z nas wysyła i odbiera podświadome sygnały ze świata, który go otacza. Feromony są właśnie jednym z nośników takich informacji, jednak postęp cywilizacyjny oraz moda na zawieranie znajomości w Sieci znacznie zaburzyła ten naturalny mechanizm. Świat nauki postanowił więc pomóc nam w odzyskaniu utraconych umiejętności zawierania bliższych kontaktów międzyludzkich i po długich latach badań, światło dzienne ujrzały feromony syntetyczne. Mają tę samą budowę i działają identycznie jak nasze naturalne, jednak występują w stężeniu, którego odpowiednia aplikacja gwarantuje Ci sukces. Możesz wykorzystać je podczas podrywu, na potrzeby niezobowiązującego flirtu, by tchnąć odrobinę żaru w Wasz długoletni (i dotknięty rutyną) związek lub by zagwarantować sobie powodzenie w kontaktach biznesowych – występuj w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

    Z naszej strony chcielibyśmy więc zaproponować Państwu najlepsze i najskuteczniejsze mieszanki feromonów, jakie w tej chwili dostępne są na rynku. Nasz asortyment w tej kategorii dzieli się na produkty przeznaczone dla mężczyzn oraz dla kobiet. Ponadto mamy feromony w czystej postaci, które możesz zmieszać ze swoimi ulubionymi perfumami. Jeśli jednak wolisz otrzymać gotowy, perfumowany produkt to również dajemy ci taką możliwość (nasze zapachy bezbłędnie podkreślą twoje atuty, niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną).

    Zawsze chętnie pomożemy Państwu w wyborze lub doradzimy jak dopasować feromony do własnych potrzeb. W tym celu
    zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą obsługą. Na naszym blogu oraz w osobnej zakładce można znaleźć nasz FAQ na temat feromonów.