loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Użytkownicy online: 2
  • Aktualny czas:
  • pl
  • en
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt

GG: 47288045

Tel.: 536 535 252

Mail: biuro@swiatdoznan.pl

Dlaczego my?
100% dyskrecji!

Szanujemy Twoją prywatność i zapewniamy Ci 100% dyskrecji.

Towary pakowane i wysyłane są tak, aby nie zdradzały zawartości!

Sex Shop Świat doznań

Nasz sklep internetowy (sex shop) Świat doznań oferuje Państwu najwyższej jakości produkty erotyczne w najlepszych cenach.

Biuro:
NPROFIT
Chełmońskiego 2/1
60-743 Poznań

Polecamy

Elektrostymulacja

 

W tej kategorii znajdują się gadżety dla wszystkich, którzy poznali już elektryzującą rozkosz płynącą z tego rodzaju zabaw lub są gotowi na odkrycie nowych doznań. Korki analne, dilda, sondy do stymulacji cewki moczowej, pierścienie zasilane prądem dają przyjemność nieporównywalną z działaniem innych zabawek erotycznych. W tej kategorii można znaleźć również przewody, pętle, baterie, jednostki sterujące i inne niezbędne części, dzięki którym elektrostymulujące gadżety będą zawsze gotowe do pracy.

Kategoria ta powstała z myślą o naszych wymagających klientach, którzy szukają doznań o wiele bardziej intensywnych. Impulsy elektryczne podczas miłosnych uniesień mogą niebywale podwyższyć poziom libido, ale także wzmocnić osiągnięty orgazm (czy wręcz go przyspieszyć).

Ta niepewność, kiedy popłynie wiązka prądu, ten szybki skurcz mięśni niczym przy orgazmie, no i oczywiście ilość możliwości stymulacji, czy zmiana napięcia w zależności od potrzeb kochanków, dają bardzo bogate pole do popisu i urozmaicenia seksu w każdym związku. Stwierdzenie, że to co nas boli może nas również podniecać jest jak najbardziej prawdziwe – to trochę inny rodzaj przyjemnej kary.

By zapewnić wam maksimum bezpieczeństwa podczas elektro-igraszek przygotowaliśmy naszą ofertę w oparciu o najlepsze i w 100% markowe produkty największych producentów na tym rynku. Szczególną uwagę powinniście poświęcić firmom: Mystim i Nexus – liderom naszej oferty elektrostymulacji.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 196
ukryj filtrowanie produktów