Elektrostymulacja

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    W tej kategorii znajdują się gadżety dla wszystkich, którzy poznali już elektryzującą rozkosz płynącą z tego rodzaju zabaw lub są gotowi na odkrycie nowych doznań. Korki analne, dilda, sondy do stymulacji cewki moczowej, pierścienie zasilane prądem dają przyjemność nieporównywalną z działaniem innych zabawek erotycznych. W tej kategorii można znaleźć również przewody, pętle, baterie, jednostki sterujące i inne niezbędne części, dzięki którym elektrostymulujące gadżety będą zawsze gotowe do pracy.

    Kategoria ta powstała z myślą o naszych wymagających klientach, którzy szukają doznań o wiele bardziej intensywnych. Impulsy elektryczne podczas miłosnych uniesień mogą niebywale podwyższyć poziom libido, ale także wzmocnić osiągnięty orgazm (czy wręcz go przyspieszyć).

    Ta niepewność, kiedy popłynie wiązka prądu, ten szybki skurcz mięśni niczym przy orgazmie, no i oczywiście ilość możliwości stymulacji, czy zmiana napięcia w zależności od potrzeb kochanków, dają bardzo bogate pole do popisu i urozmaicenia seksu w każdym związku. Stwierdzenie, że to co nas boli może nas również podniecać jest jak najbardziej prawdziwe – to trochę inny rodzaj przyjemnej kary.

    By zapewnić wam maksimum bezpieczeństwa podczas elektro-igraszek przygotowaliśmy naszą ofertę w oparciu o najlepsze i w 100% markowe produkty największych producentów na tym rynku. Szczególną uwagę powinniście poświęcić firmom: Mystim i Nexus – liderom naszej oferty elektrostymulacji.