loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Użytkownicy online: 2
  • Aktualny czas:
  • pl
  • en
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt

GG: 47288045

Tel.: 536 535 252

Mail: biuro@swiatdoznan.pl

Dlaczego my?
100% dyskrecji!

Szanujemy Twoją prywatność i zapewniamy Ci 100% dyskrecji.

Towary pakowane i wysyłane są tak, aby nie zdradzały zawartości!

Sex Shop Świat doznań

Nasz sklep internetowy (sex shop) Świat doznań oferuje Państwu najwyższej jakości produkty erotyczne w najlepszych cenach.

Biuro:
NPROFIT
Chełmońskiego 2/1
60-743 Poznań

Polecamy

Dodatki erotyczne

 

Dodatki erotyczne to doskonały sposób na dodanie smaku życiu erotycznemu. W tej kategorii możesz znaleźć gadżety zarówno do delikatnych zabaw dla początkujących w tej sztuce kochanków, jak i takie, które będą odpowiednie dla osób lubiących nieco mocniejsze doznania. Piórka do łaskotania, kajdanki, opaski na oczy, pejcze, obroże – które z tych zabawek wybierzesz do swojej sypialni? Polecamy również wyszukane ozdoby – pyłki do ciała i biżuterię, które sprawią, że partner nie oderwie od Ciebie oczu.

Czasem wystarczy jedynie małe urozmaicenie, by na nowo rozbudzić w waszym związku płomień namiętności. Przychodzące z czasem zobojętnienie na bodźce seksualne potrafi spłycić wiele romantycznych i intymnych wieczorów, dlatego tak ważne jest by co jakiś czas spróbować czegoś nowego. Można to zrobić zakrywając partnerowi/partnerce oczy – pozbawieni zmysłu wzroku o wiele bardziej intensywnie odczuwamy pozostałe bodźce. Można też użyć elementu krępującego, np. by kobieta nie mogła sama się pieścić i była zdana jedynie na łaskę swojego kochanka, który powinien się wtedy lekko droczyć z jej ciałem.

Intymna atmosferę można także stworzyć przez nowe zapachy, muzykę, a nawet przez dodanie swojemu ciału odpowiedniego smaku (w tym celu polecamy nasze akcesoria do malowania ciała). Dzięki ty dodatkom erotycznym zyskacie dodatkową siłę na realizację swoich pragnień i zaspokojenie coraz bardziej rozbudzonych zmysłów.

Naszą ofertę w tej kategorii przygotowaliśmy we współpracy z największymi dystrybutorami tego typu asortymentu na rynku europejskim. Znajdziecie tu dodatki takich marek jak: Bijuox Indiscrets, YESforLOVE, LELO, Fifty Shades of Grey, czy PicoBong. Będziecie miło zaskoczeni, jak wiele nowych doznań i pomysłów na wspólną zabawę dotąd nie odkryliście. Czas nadrobić zaległości!

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 877
ukryj filtrowanie produktów