Dodatki erotyczne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    Dodatki erotyczne to doskonały sposób na dodanie smaku życiu erotycznemu. W tej kategorii możesz znaleźć gadżety zarówno do delikatnych zabaw dla początkujących w tej sztuce kochanków, jak i takie, które będą odpowiednie dla osób lubiących nieco mocniejsze doznania. Piórka do łaskotania, kajdanki, opaski na oczy, pejcze, obroże – które z tych zabawek wybierzesz do swojej sypialni? Polecamy również wyszukane ozdoby – pyłki do ciała i biżuterię, które sprawią, że partner nie oderwie od Ciebie oczu, nie mogąc się nadziwić, że tak subtelne dodatki erotyczne są w stanie zdziałać tak wiele.

    Czasem wystarczy jedynie małe urozmaicenie, by na nowo rozbudzić w waszym związku płomień namiętności. Przychodzące z czasem zobojętnienie na bodźce seksualne potrafi spłycić wiele romantycznych i intymnych wieczorów, dlatego tak ważne jest by co jakiś czas spróbować czegoś nowego (np. dodatków erotycznych). Można to zrobić zakrywając partnerowi/partnerce oczy (opaską na oczy) – pozbawieni zmysłu wzroku o wiele bardziej intensywnie odczuwamy pozostałe bodźce. Można też użyć elementu krępującego (kajdanek) , np. by kobieta nie mogła sama się pieścić i była zdana jedynie na łaskę swojego kochanka, który powinien się wtedy lekko droczyć z jej ciałem. Zawsze też warto mieć w odwodzie jeden z egzemplarzy z asortymentu pejczy czy piórek do łaskotania – w zależności na jak intensywnej stymulacji przy pomocy dodatków erotycznych wam zależy.

    Intymna atmosferę można także stworzyć przez nowe zapachy, muzykę, a nawet przez dodanie swojemu ciału odpowiedniego smaku (w tym celu polecamy nasze dodatki erotyczne do malowania ciała). Dzięki ty dodatkom erotycznym zyskacie dodatkową siłę na realizację swoich pragnień i zaspokojenie coraz bardziej rozbudzonych zmysłów.

    Naszą ofertę w tej kategorii przygotowaliśmy we współpracy z największymi dystrybutorami tego typu asortymentu na rynku europejskim. Znajdziecie tu produkty (kajdanki, opaski na oczy, piórka do łaskotania, pejcze itp.) takich marek jak: Bijuox Indiscrets, YESforLOVE, LELO, Fifty Shades of Grey, czy PicoBong. Będziecie miło zaskoczeni, jak wiele nowych doznań i pomysłów na wspólną zabawę dotąd nie odkryliście. Czas nadrobić zaległości!