Dilda i zabawki analne

 

W tej kategorii znajduje się pełen wybór stymulujących strefy erogenne dild i zabawek analnych. Większość gadżetów została przygotowana w wersji dla kobiet i mężczyzn, dzięki czemu są idealnie dopasowane do męskiej i damskiej anatomii, by zapewnić maksimum rozkoszy. To propozycje dla osób otwartych na nowe doznania, które nie boją się przeżywać niesamowitych przygód w życiu erotycznym. Zabawki można stosować samodzielnie, odkrywając na własną rękę swoje potrzeby seksualne lub w parach, urozmaicając stosunek.

Ceny naszych zabawek w tej kategorii należą do jednych z bardziej atrakcyjnych na polskim rynku ze względu na długoletnią współprace z największymi dystrybutorami generalnymi najbardziej prestiżowych marek na świecie. Wypracowane w czasie działania naszego sklepu rabaty pozwalają nam konkurować z innymi dużymi sklepami na naszym krajowym rynku, a poziom obsługi oraz kompetencja naszych pracowników zawsze stoją na najwyższym poziomie, nie tylko w przypadku doradztwa w kategorii dild i zabawek analnych.

Znajdą tu Państwo gadżety najbardziej docenianych marek na całym świecie (od rynku europejskiego, przez tereny USA, aż po odważne konstrukcje Japończyków). Natkną się więc tu Państwo na takich producentów jak: Nexus, Marc Dorcel, PicoBong, Fifty Shades of Grey, LELO czy FUN FACTORY. W tej kategorii oferujemy Państwu nie tylko dilda (w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach), ale także liczne modele korków analnych, tuneli, kulek, jajek, czy też gadżetów wyposażonych w dodatkowe funkcje, jak symulacja wytrysku, wibracje, poprawienie erekcji.

W kategorii tej idealnie odnajdą się zarówno osoby, które dopiero wkraczają w świat eksperymentów erotycznych oraz doświadczone użytkowniczki i użytkownicy, którzy nieustannie pragną poszukiwać nowych doznań i form stymulacji. Opis każdego z produktów w tym dziale został sporządzony z wielką starannością by jak najbardziej przybliżyć Państwu specyfikę danego gadżetu jeszcze przed zakupem – nasze produkty silnie działają na wyobraźnię!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów