Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

Delay Gel - znakomity żel opóźniający wytrysk

Jeśli czujesz, że dochodzisz zbyt wcześnie i Twoje stosunki nie są satysfakcjonujące, Delay Gel jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Ten suplement dla mężczyzn, którzy chcą opóźnić wytrysk i dłużej zaspokajać partnerkę, to produkt wysokiej jakości i gwarancja dużej skuteczności.

Dlaczego warto zainwestować w Delay Gel? Jakie korzyści płyną ze stosowania tego preparatu?

- większa kontrola nad wytryskiem,
- silniejsza erekcja,
- znacznie szybsza regeneracja daje możliwość odbycia większej ilości stosunków podczas jednej nocy,
- lepsze nawilżenie stref intymnych,
- efekt znieczulenia, który nie wpływa negatywnie na siłę wzwodu,
- więcej sił witalnych i energii.


Lovely Lovers Delay Gel to suplement dla mężczyzn uważających się za krótkodystansowców i niezadowolonych ze swoich łóżkowych możliwości. Produkt ten sprawdzi się jednak doskonale również w przypadku mężczyzn, którzy nie narzekają na podobne problemy, lecz chcą po prostu wydłużyć czas miłosnych igraszek i zapewnić partnerce bardziej intensywną stymulację.Dodatkowym atutem Delay Gel jest zapewnienie większego nawilżenia. Ten suplement dla mężczyzn może być używany jako lubrykant - został wyprodukowany na bazie wody, niweluje możliwość wystąpienia otarć lub podrażnień i doskonale sprawdza się w przypadku suchości miejsc intymnych. Nie pozostawia plam i może być stosowany razem z prezerwatywami.

Delay Gel to efekt ciężkiej pracy najwyższej klasy specjalistów, którzy stworzyli unikatową recepturę na bazie świetnie skomponowanych naturalnych składników.

  • GUARANA - niweluje odczucie zmęczenia, pobudza i działa stymulująco.
  • KOFEINA - zwiększa wydolność fizyczną podczas intensywnego, krótkotrwałego wysiłku. zmniejszając zmęczenie. Wpływa również na łatwiejsze osiąganie pełnego wzwodu.  
  • MENTOL - odświeża, gwarantując właściwości kojąco-łagodzące podrażnienia. Zapewnia uczucie chłodu. Działa przeciwzapalnie.
  • OLEJEK PEPPERMINT - posiada właściwości łagodnie znieczulające,
  • EKSTRAKT Z LIŚCI MENTHA PIPERITA - zapewnia uczucie chłodu i hamuje rozwój mikroorganizmów

SPOSÓB UŻYCIA: Niewielką ilość preparatu wmasować w członka na całej jego długości. Poczekać około 10 minut do całkowitego wchłonięcia się żelu. Zabieg ten można powtarzać. Przed pierwszym użyciem zaleca się przeprowadzenie testu alergicznego - małą ilość Delay Gel należy nanieść na skórę przedramienia, żeby upewnić się, czy nie występują żadne reakcje alergiczne (które są bardzo mało prawdopodobne!). W przypadku pojawienia się takowych, powinno się przerwać stosowanie.

Wygodny dozownik!
Materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne!
Funkcja OPEN/CLOSE uniemożliwiająca wylanie się żelu w plecaku lub torbie!

Pojemność: 100 ml

* Suplementy z definicji działają z intensywnością zależną od indywidualnych predyspozycji organizmu, przez co nasza firma nie może zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...