Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.80 PLN
Producent: LSDI

Cumex Gel Sensuel - suplement dla mężczyzn, którzy marzą o herkulesowej erekcji!

Żel intymny, dzięki któremu możesz zrewolucjonizować swoje życie seksualne. Problemy z potencją dotykają wielu mężczyzn, a czynników za to odpowiedzialnych jest naprawdę wiele. Jest to dosyć wstydliwa kwestia, a chodzenie po lekarzach nie należy do najprzyjemniejszych. Teraz, dzięki Cumex Gel Sensuel, możesz pomóc sobie naprawdę skutecznie!


Co możesz zyskać, korzystając z Cumex Gel Sensuel?

  • potężną erekcję,
  • większego penisa,
  • intensywniejszą reakcję na bodźce i rewelacyjne doznania,
  • większe libido,
  • zastrzyk energii i sił witalnych!


Wyjątkowość Cumex Gel Sensuel wynika przede wszystkim z unikatowej receptury, opracowanej na bazie naturalnych składników. Ich przewaga polega na wieloletnim zaufaniu. Przecież już wieki temu mężczyźni miewali problemy z potencją, a jednak wieki przed powstaniem pierwszych firm farmaceutycznych potrafili sobie z tym doskonale poradzić.

Ten suplement dla mężczyzn to wspaniała kompozycja naturalnych ekstraktów z m.in. z żeń-szenia, guarany, pestek dyni czy palmy sambałowej. Dzięki tym składnikom, Cumex Gel Sensuel gwarantuje kompleksową pomoc w wielu aspektach życia seksualnego, odbudowując Twoją sprawność wyjątkowo skutecznie.

Nie dość, że łatwiej osiągniesz silną erekcję, to jeszcze będziesz mógł się nią nacieszyć dłużej niż dotychczas. Produkt ten zawiera również składniki, które zintensyfikują Twoje doznania, a nawet wpłyną korzystnie na zdrowie, poprzez proces przeciwdziałania przerostowi prostaty i łagodnemu przerostowi gruczołu krokowego.

 
Produkt jest testowany dermatologicznie, zatem bezpieczny dla zdrowia.

Wystarczy niewielką ilość wmasować w członka na całej jego długości.

Pojemność: 100ml / 3.4 fl.oz* Wszystkie organizmy cechują różne predyspozycje i cechy, przez co efekty mogą różnić się intensywnością. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować osiągnięcia ściśle określonych rezultatów.

Napisz opinię
2017-01-25 17:00:36 - Gość

Żel sprzyja bardziej satysfakcjonującemu współżyciu. Pomaga również pozbyć się kompleksów i poczuć pewniej w kontaktach intymnych.

2017-01-28 08:54:51 - Jaco

Żel pomaga w stymulacji. Na pewno wielu mężczyzn dostrzeże różnicę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...