BDSM

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    Specjalnie dla tych, którzy lubią ostrzejszy seks z podziałem na role, pragną być zdominowani lub sami przejąć kontrolę nad partnerem/partnerką, czy zwyczajnie chcą spróbować BDSM, postanowiliśmy stworzyć kategorię produktów, w której znajdzie sie cały asortyment potrzebny do zrealizowania najbardziej śmiałych fantazji. Znajdziesz tu zarówno produkty potrzebne przy pierwszych krokach w  zdobywającej coraz większą popularność formie aktywności seksualnej, jak i gadżety dla tych, którzy dokładnie wiedzą czego im potrzeba.

    Krępowanie rąk czy nóg jest jednym z najczęściej praktykowanych urozmaiceń w sypialniach na całym świecie. Jeszcze tylko zasłonić sobie lub partnerce oczy i można poznać całkiem nowe doznania. Pierwsze próby nie muszą się przecież opierać na bólu, czy dużej dawce upokorzenia. Nasza oferta BDSM przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy i poziomy wtajemniczenia.

    W tej kategorii znajdą Państwo produkty takich znanych marek jak Bijoux Indiscrets, SexMAX, Fifty Shades of Grey, Pjur, LELO, Pico Bong oraz wiele innych, równie dobrze wykonanych. Spośród tychże producentów mogą Państwo wybierać w całej gamie produktów, począwszy od szarf do wiązania, opasek na oczy oraz prześcieradeł winylowych, przez korki analne, pejcze i klamry na sutki, aż po pełne zestawy do krępowania, elektrostymulacji, a nawet pasy cnoty.

    Życzymy udanych eksperymentów!